Інтер’єрний текстиль

Пірнути у м’які подушки та покривала, закутатися прохолодного вечора в теплі ковдри чи в’язані пледи, створити у помешканні затишок, гармонію та комфорт, оздобити квартиру ексклюзивними тканинами – у всьому цьому Вам допоможе студія інтер’єрного дизайну FireFly.

Як відомо, вся суть в деталях. Незначні, здавалося б, на перший погляд, дрібниці можуть кардинально змінити Вашу оселю – додати їй лоску чи, навпаки, зробити її більш лаконічною. FireFly Studio – одна з провідних студій Львова в сфері проектування текстилю в інтер’єрі. Протягом багатьох років ми створюємо неймовірні та сміливі інтер’єри будинків та квартир, готелів та ресторацій. Сміливо беремося за оригінальні масштабні проекти та не цураємося малих. Реалізовуємо задуми найбільш вибагливих клієнтів, й працюємо для того, щоб кожен день, прожитий у створеному нами інтер’єрі, був радісним.

Студія FireFly працює із провідними виробниками текстильної промисловості США, Британії, Італії, Іспанії, Франції та Німеччини, й тому ми впевнені в якості кінцевого продукту.

Ми пропонуємо будь-які послуги в сфері інтер’єрного текстилю: від попередніх консультацій із клієнтом або дизайнером до сезонного обслуговування.
Ми дизайнуємо, тому що любимо свою справу, та виконуємо її “на відмінно”.
Ми знаємося на модних тенденціях текстильного дизайну.
Ми завжди дослухаємося до думки клієнта та радимо, як зробити краще.
Працюємо в усіх сферах текстильного дизайну: віконній, меблевій, столовій та постільній.
Ми ретельно замірюємо, проектуємо та створюємо розкрійні карти.
Конструюємо і шиємо, для того, щоб могти якісно та вчасно втілити свій дизайн.
Виготовляємо та монтуємо карнизи (наші не заклинюють і не відвалюються).
Дбайливо навішуємо та декоруємо, бо кожна складочка має величезне значення.
Підбираємо шпалери, килими та світильники, щоб довершити інтер’єр.
Доглядаємо за текстилем, аби той зберігав свою первинну красу якомога довше.

Портфоліо