Автоматика

Те, що колись вважалося непомірною розкішшю, тепер перетворилося на життєво необхідне та повсякденне. Автоматизовані системи непомітно, але значимо увійшли в наш побут. Вони допомагають зосередитися на справді важливих речах та зекономити час.

Основною метою моторизації є полегшення користування віконними декорами в сучасній архітектурі із значним заскленням. Застосовуючи моторизовані рішення, можна створити більш лаконічний дизайн в інтер’єрі, об’єднавши великі віконні площини в один механізм або розділивши на багато дрібних, що було б неможливо у випадку використання ручних засобів управління.

FireFly Studio пропонує автоматику і моторизацію до всіх без виключення карнизних систем. Ми моторизуємо все: горизонтальні, римські, австрійські, японські штори, ролети, жалюзі. В одному приміщенні можуть бути різні типи віконних декорів, але проте все це керуватиметься однією клавішею пульта, не створюючи незручностей користувачеві.

Підключення автоматизованих систем максимально просте: пристрої заживлюються від електричної мережі, в багатьох випадках можна використовувати існуючі розетки, якщо не передбачені підведення. Також більшість двигунів здатні працювати від вбудованих Li-Ion акумуляторів, які потрібно заряджати не частіше двох разів на рік, що виключає потребу проведення будь-яких дротів взагалі. Всі наші двигуни керуються з допомогою радіохвиль, тобто потребують підведення дротів тільки для живлення.

Моторизація управляється пультом, вбудованою клавішею, програмою на смартфоні, вбудованою автоматикою або командами розумного будинку. Часто поєднуємо декілька з цих видів управління, до прикладу, коли користувач відкриває штори відповідно до своїх потреб, а вбудована автоматика гарантовано закриває їх у відповідний час доби, або реагує на яскраве сонячне світло, що проникає в приміщення.

Проекти з автоматикою