Килими

Килимарство, один з фундаментальних текстильних напрямків, попри всю свою архаїчність залишається затребуваним і популярним.

Техніки виготовлення, матеріали та способи обробки сировини незмінні протягом тисячоліть. На це є свої підстави: найкращий килим – турботливо зітканий людськими руками із натуральних матеріалів. Складається враження, що ця лаконічна деталь інтер’єру не втратить своєї актуальності ніколи.

Кожен з дизайнерів FireFly Studio має професійну освіту за напрямом “художній текстиль”, тому ми не зі слів знаємо, що таке мистецтво ткати килими. Це дає нам змогу дизайнувати та творити килими власноруч, аби ефективно втілювати наші задуми.

В таких країнах, як Іран, Пакистан, Сирія та Індія, ткацьке ремесло є частиною багатовікової національної культури й передається від покоління до покоління. Ми захоплюємося автентичними вміннями цих майстрів. Та співпрацюючи з провідними світовими виробниками маємо змогу імпортувати килими високої якості.

Килими бувають не лише натуральними і не лише традиційними. Сучасні технології надають цьому виробу небачених раніше властивостей: абсолютної стійкості до стирання, сонячних променів та перепадів температур, шумопоглинання, здатності відштовхувати вологу і пил.

У  FireFly Studio Ви зможете знайти величезний вибір килимів із різноманітних матеріалів: вовни, бавовни, шовку, акрилу, нейлону, віскози, поліестру, з льону, бамбуку та змішаних волокон. Великої уваги приділяємо окантуванню країв килима, яке також може бути різної ширини і декількох видів: з ідентичної до килима нитки, контрастним, з тканини або навіть шкіряним. Ми надаємо поради, як вдало обрати килим-компаньйон до вертикального текстилю і об’єднати його зі всіма декорами інтер’єру, та які фактори слід враховувати при виборі (спосіб окантування килима, висота ворсу, особливості експлуатації та догляду, щільність ткання, якість сировини та ін.). Ми допоможемо створити у Вашій оселі атмосферу затишку, домашнього тепла та комфорту.

Проекти з килимами