Подушки

Подушка є вірною супутницею, мабуть, кожної людини, адже так приємно покласти під вухо м’яку, легку та комфортну подушечку й солодко задрімати. Добре підібрана подушка підтримує хребет та шию у правильному положенні та гарантує своєму власникові гарний сон і повноцінний відпочинок.

За своїм призначенням усі подушки поділяються на постільні та декоративні. Постільні також мають безліч різновидів через великий вибір їх наповнювачів. Вже багато років популярності не втрачають подушки із натуральним наповненням тваринного походження – пером та пухом домашньої птиці чи вовною кіз та овець, проте такі подушки зась використовувати алергікам. Новомодними є натуральні наповнювачі рослинного походження зроблені з бавовняної вати та гречаного лушпиння. Вони абсолютно екологічні та гіпоалергенні, й добре пропускають повітря.

Мабуть, найбільш поширеним наповненням штучного походження для подушок є гіпоалергенний синтепух, це легкий, нетоксичний матеріал, котрий зберігає форму подушки, навіть після багаторазового прання. Для більшої зручності та гігієнічності використовують напірники з натуральних чи синтетичних тканин, а також чохли-наволочки із проставками з синтепону, що особливо актуально для великих готельних комплексів. Такі “доповнення” істотно продовжують термін використання подушок.

Декоративні подушки є інструментарієм роботи текстильних дизайнерів, вони додають дому затишку та невимушеності. За формою та розмірами такі подушки найрізноманітніші: великі та малі, квадратні, округлі, овальні, у формі валика чи якоїсь тварини. Наповнення таких подушок також розмаїте – пух, перо, штучні синтепух і холлофайбер. Або, як це роблять поціновувачі природи – французи, котрі для наповнення подушок використовують прованські трави, лаванду, м’яту та навіть пшоно.

Окремими серед декоративних подушок є плоскі, котрими декорують підвіконня та використовують як сидіння на тапчанах й бамбетлях. Саме такими подушками Вас здивують текстильні дизайнери FireFly Studio, оригінальні та нетривіальні рішення яких, стилістично довершать будь-яке помешкання.

Студія FireFly, що у Львові, пропонує великий вибір постільних та декоративних подушок для приватних помешкань та готельно-відпочинкових закладів. Ми з радістю потурбуємося про Ваш сон та затишок Вашої оселі.

Проекти з подушками