Покривала

Покривало – вельми корисна річ домашнього інтер’єру, воно створює атмосферу затишку та надає ліжку більш охайного вигляду. Окрім естетичної функції, покривало виконує практичну функцію захисту подушок та ковдр від пилу. Також Ви можете надати нового вигляду вже покоцаній софі, просто накинувши на неї покривальце із оригінальним орнаментом.

Покривала, як і інші елементи інтер’єрного текстилю, підбираються індивідуально й повинні відповідати загальному стилю помешкання. Хоча покривало є тим елементом домашнього текстилю, який з легкістю можна час від часу змінювати, до його вибору варто ставитися відповідально. Слід враховувати призначення, для якого Ви його обираєте. За своїм зовнішнім виглядом та практичним значенням покривала бувають кількох видів: одинарні, із підкладкою та багатошарові із синтепоновим наповнювачем, останні допомагають ліжку не втрачати форму протягом дня.

Тканини та текстури, які обирають для пошиття покривал є різноманітними, це можуть бути як натуральні, так і синтетичні тканини.

Студія FireFly пропонує послуги з виготовлення покривал різного ґатунку. Ми шиємо покривала будь-якого розміру, побутового або готельного призначення. Не боїмося шити покривала із штучного, натурального хутра та ексклюзивних перфорованих тканин. А текстильні дизайнери нашої студії допоможуть обрати саме те покривало, котре максимально відповідатиме Вашим потребам.

Проекти з покривалами