Ролети

Ролети, тканинні ролети, рулонні штори – синоніми, які асоціюються зі стилем і зручністю, та є протилежністю до пишних штор. Ролети відображають практичне ставлення до декору, вони функціональні, надзвичайно стильні, мінімалістичні, не мають складок, не потребують особливого догляду, добре пасують до холостяцьких квартир, та є улюбленцями господинь, котрі не хочуть витрачати багато часу на прибирання.

Ролетні полотна мають різну світлопроникність та виготовляються з різноманітних тканин: паперових, жакардових, принтованих, blackout зі світловідбиваючим покриттям, які блокують потрапляння не лише сонячного світла, а й тепла, та ін. Розміри ролетних систем також можуть бути абсолютно різними: такими, що закривають невеличкі стулки вікон та гігантськими, довжиною 4-5 м.

Сама ж ролета складається з пластикових або металевих тримачів, валу, на який намотується тканина, ролетного полотнища, металевої обтяжуючої пластини, котра може бути прихованою (обшита тканиною) та декоративною. Ролетні механізми бувають ексклюзивної дизайнерської серії, металевими або пластиковими.

Управління ролетними системами буває ручне та моторизоване. У випадку моторизованого управління двигун повністю захований в ролетному валі, й таким чином ролета складається з тримачів і валу з тканиною.

Компактність ролет дозволяє розташовувати на одному вікні декілька механізмів один за одним. До прикладу, можна розташувати попереду фіранки ролету з blackout тканини, що забезпечить гнучке керування світлопроникністю в приміщенні.

FireFly Studio використовує компоненти ТМ Coulisse (Нідерланди), провідного виробника ролетних систем. Виготовляємо ролети screen (приглушують світло і не приховують краєвиду за вікном), blackout ролети (повністю блокують зовнішнє світло), ролети  “День-ніч” (системи Double roller, для яких використовується подвійне полотно смугастої тканини, яке залежно від розташування або повністю блокує світловий потік, або через зміщення прозорих і непрозорих смуг на тканині дозволяє регулювати потрапляння променів сонця), ролети закритого та відкритого типів, ролети для мансардних вікон.

Проекти з ролетами