Шпалери

Шпалери – своєрідний одяг для стін. Це доволі простий та швидкий спосіб оформити інтер’єр. Адже шпалери пасують до будь-якого стилю й до будь-якого приміщення: від робочого офісу до елегантної обідньої зали.

Американські інтер’єрні дизайнери люблять повторювати вислів: “Одна стіна має стільки влади, що впливає на атмосферу всієї кімнати”. Й справді, від оздоблення стін залежить настроєвість помешкання. До прикладу, дозоване використання шпалер в якості акценту в інтер’єрі додає цікавості, а для усієї кімнати – здатне кардинально перемінити стилістику оселі. Багатогранність кольорових відтінків і фактур дозволяє створювати неповторні інтер’єри та комфортну атмосферу в помешканні.

FireFly Studio, яка передусім позиціонує себе як студія текстильного дизайну, за роки співпраці з інтер’єрними дизайнерами та клієнтами, напрацювала значний досвід в сфері декорування стін. Адже набагато зручніше підбирати разом шпалери та тканини-компаньйони, створювати різноманітні комплексні підбірки із інтер’єрного, текстильного та килимового декору, уникаючи стилістичних конфліктів, творити загальний ансамбль інтер’єрного декору.

Наша студія готова запропонувати високоякісні шпалери таких брендів: Zinc, Voyage, Villa Nova, Mark Alexander, Sanderson, Nina Campbell, Morris&Co, Cole&Son, Thibaut  та ін. Більшість шпалер виготовлені із паперової екооснови, завдяки чому шпалери пропускають повітря та не завдають шкоди здоров’ю.

В студії представлені ексклюзивні натуральні шпалери із водоростей сизалі, соломи, корку, бамбуку, тростини, шпону, вишукані текстильні шпалери, металізовані та неординарні гофровані шпалери.

Проекти з шпалерами