Project Description

Квартира. Текстильне рішення

Затишок можна створити у кожному домі і не має значення, чи це буде вілла на триста квадратів, чи звичайнісінька однокімнатна квартира у багатоповерхівці! Головне – підійти до організації простору творчо, мудро і з серцем. Ось, скажімо, як наші замовники!

Усього 40 кв.м., але як все продумано, щоб приміщення таки стало домом: виключно натуральні тканини, спокійна кольорова гама і увага до найменших деталей – ось рецепт справжнього домашнього затишку!

В епіцентрі студії – м’якенькі диванні подушки (їх ніколи не буває забагато, повірте!) найрізноманітніших форм та розмірів, з тамбурною вишивкою і обов’язково з приємних на дотик, натуральних тканин, на які так приємно прилягти на хвилиночку.

Обідова зона кухні теж витримана у спокійних сіро-бузкових кольорах і швидко модифікується з домашнього режиму у святковий: біла скатертина, або ж акуратні сети на щодень – і кожна вечеря вже особлива!

В спальні теж своя історія з подушками: за бажаннями замовників ми виготовили подушки американського стандарту – 90 на 90 см, на яких зручно вмоститися для вечірнього читання, чи навіть попрацювати з лептопом! Класику лляних штор на вікнах трохи розбавляє кокетливе рішення з тюлями-стрінгами, які так гарно коливаються на вітрі і переливаються на сонці. В центрі уваги перфороване покривало, яке оживляє кімнату і продовжує тему гри з текстурами.