Project Description

Подушки-літачки

Влягтися горілиць, прижмурити очі, дивитися на небо і уявляти собі, як з хмаринок виростають фантастичні істоти, як пухнасте марево набирає форм і показує мультик вам персональний мультик… Це улюблена гра дітлахів усіх часів і навіть планшет з Angry birds не дорівняє їй у популярності.

А тепер уявіть, що можна полетіти високо в небо, на яку завгодно планету, де навіть Маленький Принц не ступав! Полетіти можна на ось цих літачках. Їх звуть Фру і Фра. І вони вмить віднесуть ваших маленьких мандрівничків до Планети Мрійників чи Піратів – маршрут хай обирають самі! Хай трохи пофантазують і відволічуться від галасливих комп’ютерних ігор, де вже все за них придумали дизайнери.

Наші Фру і Фра схожі на дитячі малюнки, вони залишають місце для уяви і можна самому собі придумати скільки ілюмінаторів, хто з них визирає і хто сидить за штурвалом! Дозвольте вашим діткам “домалювати” світ за власним смаком!

Літачки-подушки виконані вручну з еко-матеріалів і розмальовані безпечними для діток фарбами. Наповнювач: натуральне бамбукове волокно.