Про нас

Ми, FireFly Studio, займаємося дизайном, розробкою і виготовленням інтер’єрного текстилю та модельного одягу.
Гордо вважаємо себе частиною “Світлячка”, родинної справи, заснованої в 1992 році, як ательє із розробки та створення сценічного одягу і реквізиту.

В роботі опираємося на неповторний стиль і досвід, вироблені за роки спроб і помилок. Завдяки власному швейно-розкрійному цехові і лінійці складання карнизів та ролет, дотримуємося високих стандартів якості на всіх етапах виробництва. Поєднуємо традиційні техніки з новітніми технологіями та матеріалами.
Відповідально ставимося до дотримання стилю. Створюючи дизайнерське рішення, надаємо йому характерних рис, притаманних обраному стилеві, продумуючи все до найменших дрібниць.

Пряма співпраця з провідними виробниками тканин і карнизів дає змогу нам втілювати комплексні, технічно продумані рішення з найкращих компонентів. Ми не використовуємо китайських підробок, проте працюючи без дилерів і посередників, пропонуємо конкурентні ціни.

Мірилом привабливості нового проекту для нас завжди є оригінальність і можливість навчитися чогось нового, тому ми з радістю беремося за невеликі замовлення.

Дякуємо замовникам, що дозволяють експериментувати і творити неповторний образ, а потім, демонструвати в нашому портфоліо).
Дякуємо талановитим архітекторам та інтер’єрним дизайнерам, з якими маємо за честь працювати, що дослухаються до нашої думки.